منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
 فرش 1500 شانه فرش 1500 شانه

فروشگاه اينترنتي فرش مرداس

فرش كاشان را از كارخانه فرش كاشان بخريد

 

فرش به عنوان يك عضو اصلي در دكوراسيون مي‌باشد كه نمي‌توان از داشتن آن صرف نظر كرد اما در اين ميان، دنياي فرش ماشيني و فرش دستباف آن قدر گسترده است و طرح، رنگ و اشكال مختلفي دارد كه خريدار را در نگاه اول سردرگم مي‌كند. بهترين اقدام قبل از خريد فرش ، انتخاب برند مطمئن است.

خريد از فروشگاه فرش فيزيكي و كلافگي خريدار

همان طور كه گفتيم دايره تنوع به خصوص در فرش ماشيني بسيار وسيع مي‌باشد تا آنجايي كه بسياري از خريداران از اين كه ساعت‌ها در سطح بازار فرش وقت بگذرانند و مدل‌ها را ببينندكلافه و شاكي مي‌شوند. داستان خريد فرش از فروشگاه فيزيكي به همين جا ختم نمي‌شود چرا كه در نهايت بعد از گذراندن وقت زياد در فروشگاه‌ها و بررسي مدل‌ها و قيمت فرش ، دست آخر هم خريدي مطابق ميل و با رضايت كامل انجام نمي‌شود و مدام تصويري از فرش‌هاي ديگر در ذهن خريدار نقش مي‌بندد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/25 ساعت: ۱۱ توسط:merdascarpet :

ويژگي هاي فرش ماشيني كاشان

شهرت فرش ماشيني كاشان بر هيچ كس پوشيده نيست. شهري كه سوابق مطرح و درخشاني در توليد فرش داره و به سبب همين سابقه، صداي معروفيتش تا هزاران كيلومتر دورتر از سرزمين ايران هم رسيده. درسته كه ايران توي صنايع دستي حرف اول رو ميزنه و خيلي از شهرها ، بافنده ها و توليد كننده هاي ماهري توي صنعت فرش داره اما كاشان تونسته اولين جايگاه رو به خودش اختصاص بده و يكه تاز صنعت فرش ايران به خصوص فرش ماشيني كاشان باشه.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/21 ساعت: ۰۹ توسط:merdascarpet :

با ويژگي‌هاي فرش كلاسيك بيشتر آشنا شويد

فرش جزء وسايلي هست كه به خونه و فضاي داخلي نظم ميده و زيبايي ميده اما آوردن فرش به خونه و پهن كردن اون هم كار ساده و راحتي نيست، در واقع خريد فرش مناسب و ايده ال و البته طبق فضايي كه داريم از همه چيز مهمتر هست.

همانطوري كه ميدونين فرش كلاسيك قدمت زيادي داره و به نوعي ميشه گفت فرش كهنه كاريه! و بيشتر در مكان هايي كاربرد داره كه فضايي سنتي در اون حاكم هست پس اگر چنين فضايي دارين خريد فرش كلاسيك براتون بهترين خواهد بود. راجع به قيمت بگم براتون كه قيمت فرش ماشيني كلاسيك با توجه به تعداد شانه و تراكم به كار رفته در فرش متفاوت خواهد بود مثلا قيمت فرش ۱۲۰۰ شانه از قيمت فرش ۷۰۰ شانه بيشتر مي باشد.

اما اينكه چه نوعي از اين فرش ها رو تهيه كنيم اون هم موضوعي هست كه نميشه ساده از كنارش عبور كرد چرا كه هر كدومشون ويژگي و خصوصيت منحصر به فردي دارن.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/17 ساعت: ۱۱ توسط:merdascarpet :

شهر فرش در كدام شهر هاي ايران است؟

اين روزها با وجود آن‌كه قيمت تمامي كالاها به صورت نجومي بالا رفته و توانايي خريد مردم نيز به ميزان قابل توجهي كاهش يافته اما بسياري از خانواده‌ها در حال تهيه جهيزيه و آماده سازي تداركات عروسي فرزندانشان هستند به همين جهت مجبور به خريد لوازم خانگي از جمله فرش مي‌باشند. اما عاقلانه‌ترين كار در شرايط كنوني اين است كه خريدي مطمئن چه از لحاظ كيفيت و چه از لحاظ قيمت صورت گيرد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/13 ساعت: ۱۱ توسط:merdascarpet :