منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
 فرش 1000 شانه فرش 1000 شانه

فروشگاه اينترنتي فرش مرداس

خريد از فروشگاه اينترنتي فرش چه فوايدي داره؟

براي خانم هاي خانه دار و به خصوص مادرها يكي از بزرگترين مشكلات، پيدا كردن وقت كافي و جاي مناسب و مطمئن براي انجام خريدهاي خونه هست بخصوص وقتي هم كه كسي نباشه از بچه ها مراقبت كنه چون معمولا متقاعد كردن بچه ها براي اينكه مدت زماني رو داخل خونه بمونن كار سخت و ريسك پذيريه و ميتونه حتي خطر آفرين هم باشه. از طرفي بعضي از خريدهايي هم كه داريم چون مهم و ضروريه بايد با حوصله اونا رو انجام بديم مثل خريد فرش كه بهترين خريد رو ميشه از فروشگاه اينترنتي فرش انجام داد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/23 ساعت: ۱۰ توسط:merdascarpet :

ويژگي هاي فرش ماشيني كاشان

شهرت فرش ماشيني كاشان بر هيچ كس پوشيده نيست. شهري كه سوابق مطرح و درخشاني در توليد فرش داره و به سبب همين سابقه، صداي معروفيتش تا هزاران كيلومتر دورتر از سرزمين ايران هم رسيده. درسته كه ايران توي صنايع دستي حرف اول رو ميزنه و خيلي از شهرها ، بافنده ها و توليد كننده هاي ماهري توي صنعت فرش داره اما كاشان تونسته اولين جايگاه رو به خودش اختصاص بده و يكه تاز صنعت فرش ايران به خصوص فرش ماشيني كاشان باشه.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/21 ساعت: ۰۹ توسط:merdascarpet :

با ويژگي‌هاي فرش كلاسيك بيشتر آشنا شويد

فرش جزء وسايلي هست كه به خونه و فضاي داخلي نظم ميده و زيبايي ميده اما آوردن فرش به خونه و پهن كردن اون هم كار ساده و راحتي نيست، در واقع خريد فرش مناسب و ايده ال و البته طبق فضايي كه داريم از همه چيز مهمتر هست.

همانطوري كه ميدونين فرش كلاسيك قدمت زيادي داره و به نوعي ميشه گفت فرش كهنه كاريه! و بيشتر در مكان هايي كاربرد داره كه فضايي سنتي در اون حاكم هست پس اگر چنين فضايي دارين خريد فرش كلاسيك براتون بهترين خواهد بود. راجع به قيمت بگم براتون كه قيمت فرش ماشيني كلاسيك با توجه به تعداد شانه و تراكم به كار رفته در فرش متفاوت خواهد بود مثلا قيمت فرش ۱۲۰۰ شانه از قيمت فرش ۷۰۰ شانه بيشتر مي باشد.

اما اينكه چه نوعي از اين فرش ها رو تهيه كنيم اون هم موضوعي هست كه نميشه ساده از كنارش عبور كرد چرا كه هر كدومشون ويژگي و خصوصيت منحصر به فردي دارن.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/8/17 ساعت: ۱۱ توسط:merdascarpet :